Skip to content

Film Info:

Regie: 

Land: 

 Nederland

Duur:  

Genre: 

Cast:   

Taal:

Nederlands

Ondertiteling:

Geen

Twente Short 2025

zaterdag 15 nov - 17:00 uur

Inhoud:

Maar liefst 21 korte films op het grote doek!  De jury van Twente Short heeft dit jaar 21 films genomineerd in plaats van voorheen elf. Nieuw zijn de drie categorieën waarin de jury de beste inzender kiest: Fictie, Documentaire en Animatie. Per categorie reikt de jury één Gouden Boeskoolmenneke uit. Wat wél is gebleven, is de Publieksprijs.

Verschillende sponsors hebben het mogelijk gemaakt om het festival gratis te bezoeken. Wel even een ticket reserveren in verband met veiligheidsvoorschriften.

 

 

De nieuwe opzet is op aanraden van de jury. Van de vele inzendingen – vorig jaar ruim zestig en dit jaar bijna zeventig films – valt zoveel moois af; het is gewoon zonde om daarvan niet meer te laten zien tijdens het festival. Dat betekent dus meer kans voor filmmakers om hun film op het grote doek te zien!  

Ook nieuw dit jaar is de presentator van Twente Short: Emma de Nooij. ‘Met haar jeugdige flair, enthousiasme en nieuwsgierigheid maakt ze van elke presentatie een feestje’, aldus Emma op haar site. Inwoners van Oldenzaal zullen haar kennen van De Boeskool is lös 

 Het uitgebreide programma van Twente Short staat hier. Oldenzaals Filmfestival 2025 Programma